Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Благоустрій вул. Возз'єднання у мкрн. Боздош в м. Ужгороді

Головна алея Боздоського парку і разом з тим тротуарна частина вул. Возз'єднання наразі перебуває в край занедбаному стані. Відсутнє тверде покриття тротуару ускладнює рух пішоходів, особливо підчас "мокрої" погоди. Залишки від крупного щебеню тільки погіршують ситуацію. Непорядок також із освітленням. Розташовані ліхтарі не справляються зі своїм прямим призначенням - освітленням тротуару, покладені вони ще в радянський час з кроком біля 50(!)м. Ліхтарі бетонні, мають неестетичний вигляд. Освітлення не на кожному працює, а ті лампи що є - не забезпечують належної освітленості. Це, а також відсутність патрулювань парку поліцією, створює умови, сприятливі для вчинення крадіжок та грабежів, кількість яких зросла за минулий рік та перший квартал цього року. Нема урн для сміття, лавиць для відпочинку (це ж парк!). Нема розмічених пішохідних переходів до прилягаючої житлової території, яка наразі вже щільно заселена.
Даною петицією пропонується влаштування заходів з благоустрою вул. Возз'єднання в м. Ужгороді, а саме: створення твердого покриття існуючого тротуару, заміна існуючих ліхтарів на сучасні і естетичні, улаштування лавиць з урнами для відпочинку населення на вкрай мальовничій алеї парку, розмітку пішохідних переходів до розташованої поруч житлової забудови.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію від 01.06.2020 року «Благоустрій вул. Возз’єднання у мкрн. Боздош в м. Ужгороді» розглянуто по суті.
Заходами цільової Програми та бюджетом міста Ужгорода на 2021 рік передбачені видатки на завершення робіт з капітального ремонту тротуарів наб. Слов'янської.
Слід зазначити, що департаментом міського господарства, як головним розпорядником коштів, укладено договір підряду на виконання вищезазначених робіт. Проєктом передбачено проведення капітального ремонту тротуарів, облаштування вело доріжки, встановлення лавочок . Станом на сьогодні роботи тривають.
В частині розгляду петиції з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення в межах вул. Возз’єднання повідомляємо, що відповідно до вимог рішення XIII сесії міської ради VII скликання 30 травня 2017 року № 655 «Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи статтю 91 Бюджетного кодексу України, рішення міської ради 22 лютого 2018 року № 1015 «Благоустрій вул. Возз’єднання у мкрн. Боздош в м. Ужгороді» розглянуто на черговому засідання міської ради 30.03.2021 року.
За результатами розгляду, Вам відмовлено у задоволенні вимог петиції, у зв’язку з відсутністю бюджетних асигнувань на реалізацію заходів Програми благоустрою м. Ужгорода на 2021 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 252 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Какурін Андрій Анатолійович

Початок збору підписів:

15 травня 2020 р.

Відповідь дана:

31 березня 2021 р.