Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Облаштування пішохідного переходу біля виїзду з вулиці Радіщева на Слов'янську набережну

З вул. Капушанської на Слов'янську набережну пішоходи можуть потрапити декількома шляхами, одним з найбільш популярних є шлях по вул. Радіщева.

Найближчими пішоходними переходами до Слов'янської набережної тут є переходи з вул. Лінтура до центрального входу в Боздошський парк та перехід біля НВК "Веселка".

Враховуючи те, що до переходу біля Боздошського парку досить велика відстань від вул. Радіщева, а до переходу біля НВК "Веселка" з вул. Радіщева відсутній тротуар взагалі, було б доцільним і зручним для пішоходів облаштувати пішохідний перехід біля виїзду з вул. Радіщева на Слов'янську набережну.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Станом на 20 липня 2020 року електронна петиція «Облаштування пішохідного переходу біля виїзду з вулиці Радіщева на Слов’янську набережну» зібрала 97 голосів з необхідних 250 голосів.
Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону. Ваша петиція буде розглянута, як звернення громадян

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 27 вересня петицію підписали 97 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Несух Олександра Григорівна

Дата створення:

25 червня 2020 р.