Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Капітальний ремонт автомобільної дороги по вулиці Лисенка міста Ужгорода мікрорайон "Горяни"

Звертаємось до Вас з проханням допомогти вирішити проблему щодо здійснення капітального ремонту автомобільної дороги, яка знаходиться вкрай незадовільному стані по вулиці Лисенка міста Ужгорода мікрорайон "Горяни".
Дорожнє покриття вздовж всієї вулиці з роками все більше й більше руйнується, в тому числі й ливневими водами. Стан покриття незадовільний. На даний час дорога знаходиться в кричущому стані – на деяких ділянках дороги фактично відсутнє асфальтове покриття, частково зруйновані певні ділянки дороги (повороти по вул. Томчанія, вул. Механізаторів, біля будинку вул Лисенка 47), наявні провалля, відсутні водовідведення, узбіччя та пішохідні дороги.
Все це ускладнює рух транспорту, пішоходів, псує естетичний вигляд міста, мікрорайону, створює дискомфортні умови для проживання та пересування мешканці.
Дуже просимо Вас звернути увагу на дану вулицю нашого з вами міста Ужгорода. Допомогти у виділенні коштів для проведення капітальних робіт на всьому напрямку вищезгаданої вулиці, встановлення елементів ливневої каналізації і пішохідної зони. Просимо підтримати наше звернення та включити в бюджет міста на 2020-2021-2022 роки кошти на проведення проектно-кошторисної документації та здійснення капітального ремонту зруйнованого дорожнього покриття всієї вулиці Лисенка.
Наперед вдячні, мешканці мікрорайон "Горяни"!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Станом на 22 липня 2020 року електронна петиція «Капітальний ремонт автомобільної дороги по вулиці Лисенка міста Ужгорода мікрорайон "Горяни"» зібрала 55 голосів з необхідних 250 голосів.
Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону. Ваша петиція буде розглянута, як звернення громадян

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 27 вересня петицію підписали 55 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ющенко Людмила Іванівна

Дата створення:

30 червня 2020 р.