Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Ремонт асфальтованого покриття прибудинкової території, переданої у постійне ОСББ "ГРУШЕВСЬКОГО-47"

Звертаємось з вимогою про облаштування (капітальний ремонт) дорожного покриття вздовж будинків 45, 47, 49, 51 по вулиці Михайла Грушевського прибудинкової території у місті Ужгород.
З кожний днем, місяцем, роком все гірша і гірша ділянка "мучки, каміння, декількох слоїв асфальту та величезних кратерів які після дощу перетворюються в басейни" - в подальшому будемо називати це дорогою, хоча складно.
"Дорога" яка пролягає по прибудинковій території ОСББ "ГРУШЕВСЬКОГО-47", є основною дорогою, що з'єднує 4 багатоквартирних 5 поверхових будинків.
"Дорога" по якій кожного дня мешканці цієї вулиці їздять на роботу, де отримують заробітню плату та СПЛАЧУЮТЬ ПОДАТОК В КАЗНУ МІСТА.
"Дорога" по якій кожного дня мами з маленькими дітьмі в дитячих колясках їздять по цим руїнам і оминають "басейни".
"Дорога" по якій бігають діти, розбивають коліна, травмуються...
Про багато-тисячний ремонт автівок ми вже мовчимо.
У зв'язку з тим що асфальтне покриття не ремонтувалось багато років, наразі знаходиться у аварійному та небезпечному стані, просимо провести капітальний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території вздовж будинків 45, 47, 49, 51 по вулиці Михайла Грушевського.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 12 липня петицію підписали 58 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Райчинець Артур Вікторович

Дата створення:

21 вересня 2020 р.