Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Cтан тротуарів по вулиці Академіка Корольова

Щодня сотні дітей ідуть по цій вулиці в дитячий садок №38, у школу №8, у НВК «Первоцвіт», також через цю вулицю пролягає дорога до класичної гімназії. На даний час стан тротуарів жахливий, асфальтове покриття майже знищено, біля садочка №38 його взагалі немає. Загроза травмування дітей надзвичайно висока і вона постійно зростає.
Прошу знайти можливість здійснити капітальний ремонт тротуарів по вулиці Академіка Корольова і тим самим запобігти можливим нещасним випадкам з пішоходами на даній вулиці.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 8 лютого петицію підписали 28 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кондрат Олександр Борисович

Дата створення:

17 листопада 2021 р.