Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Капітальний ремонт прибудинкової території будинку 63 по вулиці Володимирській

Понад 500 ужгородців, які щодня потерпають від відсутності асфальтного покриття на прибудинкових територіях вулиці Володимирській, а саме перед будинком 63, звертаються до Вас, із проханням посприяти у вирішенні питання, щодо асфальтування/капітального ремонту зруйнованого дорожнього покриття прибудинкової території, та просимо включити в бюджет міста на 2022 рік кошти на проведення проектно-кошторисної документації, та кошти для ремонту.

Ця ділянка знаходиться у неприйнятному стані, як для проїзду водіїв, так і для руху пішоходів.

Просимо підтримати петицію і допомогти вирішити наше питання.

Попередню петицію від 10 квітня 2020 року рішенням чергової сесії міської ради було підтримано та внесено зміни до Програми благоустрою міста Ужгород на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням XVII сесії VII скликання Ужгородської міської ради No 804 від 9 листопада 2017 р., а саме включено виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання позитивного експертного висновку на капітальний ремонт внутрішньоквартальної території по вул. Володимирській, 63 до першочергових заходів з капітального ремонту у 2020 році.
Однак, через невиконання дохідної частини бюджету міста, впровадження карантинних заходів, вказані заходи Програми не було профінансовано та реалізовано в поточному році.
Прохання внести ремонт даної ділянки до Програми благоустрою м. Ужгорода на 2022 рік.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону.Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 3 червня петицію підписали 173 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пелех Андрій Романович

Дата створення:

31 січня 2022 р.