Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Демонтувати зображення російського композитора Петра Чайковського на фасаді Ужгородської музичної школи №1.

Закликаємо демонтувати зображення російського композитора Петра Чайковського на фасаді Ужгородської музичної школи №1.
У 2022 році, після початку повномасштабного вторгнення росії, в Ужгороді перейменували музичну школу, що носила ім'я російського композитора Петра Чайковського. Але чомусь досі не демонтували зображення самого представника російської культури. Тобто процес дерусифікації навчального закладу не є завершеним.

Нагадаємо, що “велика російська культура” століттями виховувала в росіян почуття зневаги й ненависті до українців.
Протягом всього повномасштабного вторгення Україна активно позбавляється маркерів "руського міра", оскільки потреба дерусифікації нашого простору стало очевидною для кожного українця.

Тому закликаємо демонтувати зображення російського композитора на фасаді українського навчального закладу в центрі міста Ужгород.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У відповідь на Вашу електронну петицію від 26.06.2023 № Ко-2400 «Демонтувати зображення російського композитора Петра Чайковського на фасаді Ужгородської музичної школи № 1» інформуємо, що у відповідності до рішення виконавчого комітету 05.07.2023 року № 351 «Про опорядження фасаду будівлі комунального закладу «Ужгородська музична школа № 1», зображення російського композитора П. І. Чайковського на будівлі комунального закладу «Ужгородська музична школа № 1» Ужгородської міської ради по вул. Августина Волошина,11 демонтовано шляхом проведення робіт з опорядження фасаду зазначеної будівлі.
Додаток: фотофіксація фасаду будівлі комунального закладу «Ужгородська музична школа № 1» після проведених робіт з опорядження фасаду в 1прим. на 1 арк.


Міський голова Богдан АНДРІЇВ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Корнута Антоніна Михайлівна

Початок збору підписів:

7 червня 2023 р.

Відповідь дана:

1 серпня 2023 р.