Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перейменування вулиці Білоруська на вулицю Святослава Сойка

Звертаюсь до вас із проханням розглянути питання перейменування вулиці Білоруської на честь нашого відданого сина та героя – Сойко Святослава, який віддав найдорожче, що може бути в людини - власне життя.
З дитинства Святослав виявляв потяг до туристичних походів та обожнював гори. Після закінчення навчання у школі, він вступив до Ужгородського національного університету на факультет "Суспільних наук". Після закінчення якого Святослав вирушив у Францію та вступив до рядів французького іноземного легіону (Légion étrangère).
Після початку повномасштабного та віроломного вторгнення росії, Святослав полишив всі справи у Франції та повернувся до України для її захисту окупантів.
26 лютого 2022 року, він вступив до лав ЗСУ та став частиною розвідувального взводу піхотного батальйону 128 ОГШБр, де відзначився відвагою та вірністю своїй країні.
Загинув 24 березня 2022 року поблизу с.Мирне, Запорізької області виконуючи бойове завдання.

З приводу його відданості, патріотизму та самопожертви, прошу розглянути можливість перейменування вулиці Білоруська на вулицю Святослава Сойки – на честь Героя України.

Це перейменування буде символом вдячності та пам'яті про великодушного сина нашої землі, який віддав своє життя за волю та незалежність України. Сподіваюсь на вашу підтримку та вирішення цього питання

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію «Перейменувати вулиці Білоруська на вулицю Святослава Сойка» від 17.01.2024 повідомляємо наступне.
При розгляді пропозиції щодо перейменування вулиці Білоруська на вулицю Святослава Сойка слід дотриматись положень ЗУ «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій». В свою чергу, положеннями ст. 11 зазначеного Закону передбачено, що перейменування вулиць здійснюється тільки після проведення громадського обговорення. Таким чином, управлінням містобудування та архітектури буде організовано громадські обговорення стосовно перейменування вулиці Білоруської на вулицю Святослава Сойки.
Після завершення етапу громадських обговорень, невідкладно будуть призначені громадські слухання по питанню перейменування вулиці для прийняття відповідної резолюції. Пропонуємо, при бажанні, взяти участь в обговоренні та голосуванні. Додатково, інформація про час та місце проведення громадських слухань буде опубліковано на офіційній сторінці Ужгородської міської ради в соціальній мережі Facebook.
Відповідно до вимог Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ним закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 989 від 24.10.2012, за результатами проведення громадських слухань буде підготовлено відповідний проєкт рішення сесії стосовно зміни
назв вулиць міста Ужгорода та подано на розгляд депутатам міської ради для прийняття остаточного рішення.


В.о. міського голови,
заступник міського голови Вадим БОРЕЦЬ

Олег Боршовський 61 71 03
Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 квітня петицію підписали 284 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сойко Андрій Андрійович

Початок збору підписів:

16 січня 2024 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

30 січня 2024 р.