Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Петиція про планову обрізку дерев

Незважаючи на обурення мешканців Ужгорода та численні звернення проти варварських кронувань, хаотичні та неякісні обрізки міських дерев з повним видаленням крони не припиняються. Згідно з постановою Кабміну №559 «Про такси для обчислення розміру шкоди, завданої зеленим насадженням у межах міст», дерево з видаленням крони від 1/3 до 1/2 її довжини належить до категорії пошкоджених дерев, а дерево з видаленням більш ніж половини довжини крони належить до категорії дерев, пошкоджених до ступеня припинення росту.

Маємо усі підстави стверджувати, що КП КШЕП за повної згоди місцевої влади займається знищенням дерев у місті за кошти міського бюджету. У зв'язку з цим вимагаємо від міськради, департаменту міського господарства УМР та КШЕПу завчасно і публічно повідомляти за допомогою наявних каналів комунікації (вебсторінка міськради, офіційна сторінка у мережі Facebook, а також сторінку КШЕПу) про заплановані обрізки дерев мінімум за 2 тижні до проведення робіт.

У публікації має бути вказана точна адреса, дата і час обрізки, причина, організація і її начальник та заступник, що виконуватиме роботу, кількість дерев і кількість гілок, які планується обрізати. Також просимо завчасно - наприкінці місяця публікувати календар обрізок на прийдешній місяць.

На сьогодні якість робіт не витримує жодної критики і викликає повну недовіру до процесу догляду за міськими деревами.

Громада міста вимагає прозорості у цьому питанні! Водночас, для мешканців прилеглих до тих зелених насаджень територій, вулиць це буде нагодою висловити своє відношення до обрізки та проконтролювати процес роботи.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 13 червня петицію підписали 2 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дьордяй Вікторія Золтанівна

Початок збору підписів:

10 червня 2024 р.

До кінця збору підписів залишилось: