Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Про скасування дозвільних документів на забудову площі біля драмтеатру в Ужгороді

Ужгородській міській раді

В 2009 році Ужгородська міська рада продала з аукціону в приватну власність три земельні ділянки позаду Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв для будівництва на них торгово-офісних будівель.

В 2016 році один з власників цих земельних ділянок незаконно вирізав чотири багаторічні голубі ялини (діаметр стовбурів близько 40-50 см) з метою початку будівництва торгово-офісних будівель.

Наразі власниками земельних ділянок відновлено через суд дію дозвільних документів на будівництво біля драмтеатру. Одним із першочергових дозвільних документів є містобудівні умови та обмеження забудови даних земельних ділянок, які видані Відділом архітектури та містобудування Ужгородської міськради і дають «зелене світло» будівельним роботам.

Тому громадськість і природоохоронна спільнота обласного центру Закарпаття просить Ужгородську міську раду скасувати містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок (кадастрові номери 2110100000:01:001:0109, 2110100000:01:001:0110, 2110100000:01:001:0111) за адресою: м. Ужгород, пров. Мостовий, поз.1, 2, 3.

Підстава – невідповідність генеральному плану м. Ужгорода, затвердженого рішенням XXIX сесії Ужгородської міської ради IV скликання №313 від 04.06.2004 р., згідно якого функціональне призначення даної території передбачає розміщення зелених насаджень загального користування, пішохідної зони та чаші декоративного басейну (фонтану).

Тому вкрай важливо зберегти від забудови даний громадський простір в самісінькому центрі Ужгорода, який функціонально призначений для забезпечення сприятливих умов життєдіяльності людей, які щодня користуються ним як міським об’єктом благоустрою, згідно із статтями 14, 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів».


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію «Про скасування дозвільних документів на забудову площі біля драмтеатру в Ужгороді» від 21.06.2019 року, яка набрала необхідну кількість голосів, повідомляємо наступне.
Підготовлений проект рішення міської ради «Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок» буде подано на розгляд на чергове засідання сесії Ужгородської міської ради
Розглянувши електронну петицію «Про скасування дозвільних документів на забудову площі біля драмтеатру в Ужгороді», управлінням правового забезпечення було підготовано проект рішення «Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок».
Даний проект рішення розглянуто на пленарному засіданні черговій сесії Ужгородської міської ради.
В ході розгляду проект рішення №1723 ««Про скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок», не набрав необхідної кількості голосів, відповідно до пункту 27.15, статті 27, глави 3 Регламенту Ужгородської міської ради VIІ скликання, затвердженого рішенням Ужгородської міської ради №205 від 21 квітня 2016 року, проект рішення або пропозиція, які не отримали необхідної більшості голосів на підтримку, вважаються відхиленими.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 296 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Майстренко Наталья Николаевна

Початок збору підписів:

21 червня 2019 р.

Відповідь дана:

6 вересня 2019 р.