Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Щодо встановлення світлофору для пішоходів біля ЗОШ №2

Пропоную винести на обговорення питання щодо встановлення навпроти ЗОШ №2 по вулиці Підгірній світлофору (світлофорів) для пішоходів. Проїхати зранку по вулицях Другетів, Підгірній - неможливо.
Світлофор дозволить значно підвищити безпеку дітей, які вранці ідуть до школи.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Дана електронна петиція зібрала 94 голоси з необхідних 250 голосі. Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону. Ваша петиція буде розглянута, як звернення громадян.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 31 жовтня петицію підписали 94 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЦІНИК АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ

Дата створення:

6 вересня 2019 р.