Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 228 громад!

Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Академіка Корольова у м. Ужгород

НВК "Первоцвіт", школа №8, дитячий садок №38 – всі ці освітні заклади розташовані по вулиці Академіка Корольова.
Тисячі ужгородців щодня крокують цією вулицею, відводячи в школу, садочки найдорожче, що у них є – своїх дітей. Дорожнє покриття на цій вулиці знаходиться у незадовільному стані, а тротуари повністю зруйновані, що унеможливлює рух пішоходів у дощову погоду.
Просимо передбачити кошти в бюджеті міста на 2020 рік для капітального ремонту дороги та тротуарів по вул. Академіка Корольова.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію від 01.12.2019 року «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Академіка Корольова» розглянуто по суті.
Повідомляємо, що відповідно до вимог рішення XIII сесії міської ради VII скликання 30 травня 2017 року № 655 «Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи статтю 91 Бюджетного кодексу України, рішення міської ради 22 лютого 2018 року № 1015 «Про електронні петиції в місті Ужгород», петицію «Капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуарів по вул. Академіка Корольова» розглянуто на черговому засідання міської ради 30.03.2021 року.
За результатами розгляду, Вам відмовлено у задоволенні вимог петиції, у зв’язку з відсутністю бюджетних асигнувань на реалізацію заходів Програми благоустрою м. Ужгорода на 2021 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 302 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Геник Іванна Іванівна

Початок збору підписів:

11 листопада 2019 р.

Відповідь дана:

1 квітня 2021 р.