Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Капітальний ремонт тротуарів на Минайській вулиці зі встановленням лавиць та смітників

Минайська вулиця і "ремонт тротуару" - це два поняття, про які в Ужгороді думає кожен, хто хоч один раз йшов пішки вулицею Минайською протягом останніх 30 років! Від готелю "Закарпаття" і до П'яного базару - це цілий атракціон, перевірка на витривалість та біг з перешкодами для всіх категорій громадян - дорослих, літніх людей, дітей, матусь з колясками, а для маломобільних осіб цю вулицю взагалі краще перелітати! Це б могла бути одна з найприємніших вулиць для прогулянок: це широка, озеленена (хоча вже кілька здорових! дерев зрубали) вулиця, натомість "маємо те, що маємо", тільки з кожним роком все гірше. Також, на Минайській нема жодного смітника, уявляєте?! Ну як так? Не всі люди свідомі і нестимуть все, що треба викинути, в своїй сумці. Одна з найдовших вулиць і жодного смітника! Одна з найдовших вулиць, і жодної лавиці, щоб присісти! Ви про літніх людей взагалі думаєте? Жодної лавиці від готелю "Закарпаття" до кінця Минайської вулиці, та, навіть, вздовж Грушевського нема жодної лавиці! Зробивши ремонт цієї вулиці, ви підтримаєте розвиток малого бізнесу, адже раз за разом бачу як маленькі магазини, офіси закриваються, бо це просто непрохідна вулиця! І ще, нащо тут так багато білбордів, вони ж всю зелень перекривають, невже, шановні підприємці, ви справді думаєте, що це стимулює людей робити покупки? Але це вже зовсім інша тема.
Тому по суті:
1. Капітальний ремонт тротуарів вздовж всієї! вулиці Минайської, щоб вона не нагадувала невдалий "печворк", як часто буває після латання, а не капітального ремонту.
2. Встановлення лавиць.
3. Встановлення смітників.
4. Встановлення пандусів, з'їздів і заїздів.
5. І останнє, але не менш важливе, зробіть велодоріжку, для цього тут є всі умови. На Минайській їхати на велосипеді по дорозі - просто самогубство, я раз спробувала - більше не хочу. Тим більше, згідно правил, велосипедисти вже з 14 років не можуть їздити по тротуару, чи навіть раніше? Ви б хотіли, щоб ваші діти, рідні так ризикували , чи, все ж, варто зробити велодоріжку?
Дуже прошу всіх підтримати петицію, не полінуйтесь, зареєструватися на сайті займає кілька хвилин, якраз поки п'єте каву :)

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Станом на 10 березня 2020 року електронна петиція «Капітальний ремонт тротуарів на Минайській вулиці зі встановленням лавиць та смітників» зібрала 310 голосів з необхідних 250 голосі та прийнята до розгляду.
Електронну петицію від 10.03.2020 року «Капітальний ремонт тротуарів на Минайській вулиці зі встановленням лавиць та смітників» розглянуто по суті.
Повідомляємо, що відповідно до вимог рішення XIII сесії міської ради VII скликання 30 травня 2017 року № 655 «Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи статтю 91 Бюджетного кодексу України, рішення міської ради 22 лютого 2018 року № 1015 «Про електронні петиції в місті Ужгород», петицію «Капітальний ремонт тротуарів на Минайській вулиці зі встановленням лавиць та смітників» розглянуто на черговому засідання міської ради 30.03.2021 року.
За результатами розгляду, Вам відмовлено у задоволенні вимог петиції, у зв’язку з відсутністю бюджетних асигнувань на реалізацію заходів Програми благоустрою м. Ужгорода на 2021 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 340 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Галішин Тетяна Миронівна

Початок збору підписів:

3 березня 2020 р.

Відповідь дана:

5 червня 2020 р.