Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Асвальтування доріг вул. Озерна, Єньківська, Нікітіна, Щедріна

Терміново потрібно заасфальтувати дороги по вул. Озерна, Щедріна, Нікітіна, Єньківська, Журавлина і всі межуючі з ними. Зробити пішохідні доріжки. Тому що пішоходи ходять по дорозі....Я вже не кажу про матусь із колясками, яким не можливо пройти вулицю не зупиняючись по 10 разів, щоб пропустити машини.
У цей район вже навіть таксі не хочуть приїздити. Так як на кожній вулиці "озера" і ями по кісточки.
У нашому районі ще жодного разу не асфальтували дорогу. За всі роки існування цього району жителі своїми коштами засипали дороги та облаштовували їх.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Станом на 10 березня 2020 року електронна петиція «Асвальтування доріг вул. Озерна, Єньківська, Нікітіна, Щедріна» зібрала 297 голосів з необхідних 250 голосі та прийнята до розгляду.
Електронну петицію від 10.03.2020 року «Асвальтування доріг вул. Озерна, Єньківська, Нікітіна, Щедріна» розглянуто по суті.
Повідомляємо, що відповідно до вимог рішення XIII сесії міської ради VII скликання 30 травня 2017 року № 655 «Про затвердження Порядку розроблення міських цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання», враховуючи статтю 91 Бюджетного кодексу України, рішення міської ради 22 лютого 2018 року № 1015 «Про електронні петиції в місті Ужгород», петицію «Асвальтування доріг вул. Озерна, Єньківська, Нікітіна, Щедріна» розглянуто на черговому засідання міської ради 30.03.2021 року.
За результатами розгляду, Вам відмовлено у задоволенні вимог петиції, у зв’язку з відсутністю бюджетних асигнувань на реалізацію заходів Програми благоустрою м. Ужгорода на 2021 рік.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 325 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Яценко-Підус Світлана Іванівна

Початок збору підписів:

4 березня 2020 р.

Відповідь дана:

1 квітня 2021 р.