Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Дамо бій омелі на території Васильківської міської територіальної громади

Зібрано 84 підписів з 100

Залишилось 23

Усунення зламаних гілок

Зібрано 61 підписів з 100

Залишилось 9

Остання відповідь

Казковому Яру (Діденцеве провалля) бути у складі Ландшафтного заказника місцевого значення «Казковий Яр»

БАЛАСИНОВИЧ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Шановний Віталію Владиславовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами електронну петицію Казковому Яру (Діденцеве провалля) бути у складі Ланшафтного заказника місцевого значення «Казковий Яр», яку підтримали 126 громадян.
Положеннями статті 19 Конституції України регламентовано, що органи місцевого самоврядування та їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
У відповідності до частини 4, 5 Статті 7 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», межі територій та об’єктів природно-заповідного фонду встановлюються в натурі відповідно до законодавства. До встановлення меж територій та об’єктів природно-заповідного фонду в натурі їх межі визначаються відповідно до проектів створення територій та об’єктів природно-заповідного фонду. На використання земельної ділянки або її частини в межах природно-заповідного фонду може бути встановлено обмеження (обтяження) в обсязі, передбаченому законом або договором. Обмеження (обтяження) підлягає державній реєстрації і діє протягом строку, встановленого законом або договором.
Також у відповідності до Статті 11 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», уповноваженими органами державного управління в галузі організації, охорони та використання природно-заповідного фонду є центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, орган виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації. Для забезпечення державного управління територіями та об’єктами природно-заповідного фонду можуть утворюватися спеціальні підрозділи центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.
Враховуючи частину 1, 3 Статті 53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» рішення про створення природних заповідників, національних природних парків, а також щодо інших територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення приймаються Президентом України. Рішення про організацію чи оголошення територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та встановлення охоронних зон територій та об’єктів природно-заповідного фонду приймається Верховною Радою Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами.


Також з урахування ст. 54 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», зміна меж, категорії та скасування статусу територій та об’єктів природно-заповідного фонду проводиться відповідно до статей 51-53 цього Закону за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування і реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, на підставі відповідного експертного висновку.
Враховуючи вищезазначене, Васильківська міська рада не має повноважень щодо створення та визначення меж майбутньої природньо-заповідної зони заказника місцевого значення «Казковий Яр».
Додатково повідомляємо, що управлінням містобудування архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради направлено запит до Головного управління Держгеокадастру України в Київській області, з метою з’ясування підстав утворення вищезазначених 13 земельних ділянок на території схилястої місцевості, в межах села Велика Бугаївка. На даний час відповідь на вищезазначений запит не надходила.

З повагою

Міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ