Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Антипаркувальні стовпчики

Зібрано 5 підписів з 100

Залишилось 71

Створення тротуарної доріжки в здовж вулиці Соборна, буд.13 - буд.63

Зібрано 1 підписів з 100

Залишилось 85

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Сувора заборона спалювання сухої трави, опалого листя, побутових відходів, сміття й інших відходів будь-якого типу й призначення. побутових відходів, сміття й інших відходів

САБАДАШ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Березанська Анна МиколаївнаШановна Анно Миколаївно!


Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію про сувору заборону спалювання сухої трави, опалого листя, побутових відходів, сміття й інших відходів будь-якого типу й призначення, побутових відходів, сміття й інших відходів.
Відповідно до вимог «Правил благоустрою міста Василькова», які затверджені рішенням Васильківської міської ради, а саме:
п.6.13.1. На об’єктах благоустрою забороняється:
п 6.спалювати будь-які відходи промислового, побутового або природного походження, траву, гілля, деревину, листя тощо.
За результатами здійснення заходів в разі виявлення порушення, посадовими особами відділу контролю за благоустроєм управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури Васильківської міської ради постійно проводяться заходи на предмет дотримання складаються протоколи про адміністративні правопорушення та направляються на розгляд адміністративній комісії.
Статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення визначено, що протоколи про правопорушення мають право складати

уповноважені на те посадові особи органів внутрішніх справ, місцевого самоврядування, представники органів самоорганізації населення, громадськості та ін..
Згідно складених протоколів та у відповідності статті 152 вищезазначеного Кодексу України за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів передбачено накладання штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Враховуючи вищезазначене, до Васильківського відділу поліції та управління містобудування, архітектури та контролю за розвитком інфраструктури направлено листи з проханням у разі виявлення випадків порушення законодавства, пов’язаного з вищевказаними діями мешканців, приймати відповідні міри.
Повідомлення про заборону спалювання сухої трави, побутових відходів тощо, періодично висвітлюється на веб сторінці міської ради та небайдужі мешканці звертаються до відділу поліції, уповноважених осіб, передбачених статтею 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою

Міський голова Володимир САБАДАШ