Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Створення пішохідної зони у центральній частині міста у вихідні та святкові дні

З метою раціонального використання міського простору у центральній частині міста,розвантаження потоку автотранспорту у вихідні дні, забезпечення вільного, безбечного, комфортного руху пішоходів, підвищення туристичної привабливості міста є необхідність створення пішохідної зони по вулиці Грушевського у місті Василькові у виідні та святкові дні шляхом обмеження руху. Головною метою проекту - є створення комфортних умов для відпочинку мешканців та гостей міста, вільного та безпечного пересування як пішки, так і на велосипедах, роликових ковзанах, самокатах та скейтбордах. Центр міста має бути вільним та привабливим.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Оксано Петрівно!Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо створення пішохідної зони у центральній частині міста у вихідні та святкові дні, яку підтримали 100 громадян.
Питання щодо визначення необхідності створення пішохідної зони потребує детального вивчення з аргументованим обґрунтуванням доцільності розробки схеми організації дорожнього руху, її погодження, доступності мешканців, служб швидкого реагування та гостей міста до об’єктів пішохідної зони.
Після вивчення даного питання буде прийнято відповідне рішення.


Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Перінська Оксана Петрівна

Початок збору підписів:

3 червня 2019 р.

Відповідь дана:

29 серпня 2019 р.