Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про встановлення світлофору біля зупинки "Ощадкаса"

Відсутність світлофору робить цей перехід (навпроти Ощадбанку, Декабристів 41-б) одним з найнебезпечніших у Василькові. Неодноразово тут збивали пішоходів. Я кожного дня переходжу там дорогу і неодноразово бачив як водії зовсім не зважають на людей, які стоять біля переходу.Також деякі водії обганяють на великій швидкості інші авто, які вже зупинились, щоб пропустити пошоходів, що є ще більш небезпечнішим. Встановлення світлофору на цьому переході зробить його безпечним та зручним для мешканців та гостей міста.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

РЯБЧУК В.В.Шановний Владиславе Вікторовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію Про встановлення світлофору біля зупинки «Ощадкаса», яку підтримали 102 громадянина.
На даний час розроблений проект «Реконструкція дороги по вулиці Декабристів в м. Василькові Київської області (в т.ч. проектні роботи)», в якому передбачено облаштування пішохідних переходів зі встановленням світлофорів, в тому числі і на вказаній ділянці дороги по вул. Декабристів в м. Василькові.

Реконструкція дороги планується на 2020-2021 роки.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш


Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рябчук Владислав Вікторович

Початок збору підписів:

3 червня 2019 р.

Відповідь дана:

2 серпня 2019 р.