Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про будівницво Скейт-Парку для скейтів, BMX, трюкових самокатів, роликів для молоді в м. Васильків

В останні роки в Україні спостерігається швидкий розвиток екстремальних видів спорту, включаючи катання на скейтборді, роликах і BMX велосипеди. Ці види спорту привертають все більше число молодих людей, сприяє збільшенню кількості та підвищенню якості проведення змагань і шоу. Скейт-парків не вистачає, що заважає багатьом молодим, активним людям займатися своїм улюбленим видом спорту.
Скейт-парк є місцем активного відпочинку молоді сьогодні. На жаль, у Василькові не існує місця, де можна безпечно займатись улюбленим спортом на скейтбордах, BMX і роликових ковзанах, самокатах.
Просимо Вас побудувати скейт-парк в місті Васильків. Створення такої споруди буде дуже корисним для всього міста. Через нестачу місця, розробленого спеціально для тих людей, що їздять на скейтбордах, роликах і BMXах по площах і вулицях, часто заважає оточуючим.
Будівництво скейт-парку було б ідеальним вирішенням цих проблем для активної молоді.
Скейт-парк в той же час був би великою вітриною міста Васильків. Молоді люди могли б активно проводити час там, а не сидіти на лавках між житловими будинками. Маючи місце для спорту, молоді люди не будуть вдаватися до алкоголю, тютюну та інших наркотиків.
У скейт-парку можуть бути організовані змагання, в яких можуть брати участь відомі спортсмени. Ці заходи будуть сприяти розвитку міста, залученню вболівальників та гравців. Зверніть увагу, що скейт-парк буде не тільки місцем популяризації спорту, але й місцем, широкопов'язаним зі активним способом життя і творчості молодих людей, місця тематичних виставок, концертів, місцем, де вони будуть представляти свої фільми, місцем для молодіжного мистецтва. Молодь, яка розділяє схожі інтереси можуть зібратися разом, обмінюватися досвідом пов'язаним з культурними видами спорту, а також говорити на інші теми.
Така споруда немає стін. Даний проект знизить небезпеку для людей похилого віку та дітей, які можуть бути в зоні ризику, спричиненою травмуванням від зіткнення.
В багатьох містах та сілах Київської області люди вже отримали право на цей вид спорту.
Я сподіваюся на позитивне рішення з боку влади стосовно цієї ідеї.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Павлюкову О.Ю.

Шановний Олександре Юрійовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію Про будівництво Скейт-Парку для скейтів, ВМХ, трюкових самокатів, роликів для молоді в м. Васильків.
Відповідно до рішення Васильківської міської ради Київської області від 29 вересня 2017 року № 05.04-30-VII, розроблено детальний план території ландшафтного парку «Стугна» де передбачено впорядкування та благоустрій території парку з облаштуванням зон проведення громадських та культурно-масових заходів для активного відпочинку. При реалізації детального плану території парку «Стугна» буде враховано Ваші пропозиції щодо будівництва Скейт-Парку для скейтів, ВМХ, трюкових самокатів, роликів для молоді в м. Василькові.
З повагою

Заступник міського голови Л. ПерепелицяДодаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Павлюков Олександр Юрійович

Початок збору підписів:

22 листопада 2019 р.

Відповідь дана:

5 лютого 2020 р.