Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Освітлення пішохідного переходу ( "Школа мистецтв" - "Будинок Культури").

Доброго всім дня!
Шановна міська влада!
Будь-ласка, зверніть увагу на облаштування освітлення пішохідного переходу, який проходить по вулиці Володимирській - напроти Васильківської школи мистецтв та Васильківського міськрайонного будинку культури. В вечірню пору перейти дорогу навіть по "зебрі" вкрай складно, тому що дуже щільний рух автомобілів. А саме на цьому відрізку шляху дорогу щодня переходить сотні діток, які займаються у вищезазначених закладах. Наші комунальники прекрасно справились з освітленням "пішохідних переходів" на масиві та по вул.Грушевського ( біля магазину "Стєкляшка") - досвід у проведенні таких робіт є!)
Дякуємо за розуміння! Дуже надіємося на позитивне вирішення питання!)

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Кощею В.В.

Шановний Віталіє Васильовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо освітлення пішохідного переходу («Школа мистецтв» - «Будинок Культури») в м. Василькові, яку підтримали 101 громадянин.
На замовлення комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» по об’єкту по вул. Володимирській спеціалізованою організацією розроблено проектно-кошторисну документацію, якою передбачено монтаж освітлення пішохідного переходу по вулиці Володимирській (біля Будинку культури). На пішохідному переході по вулиці Грушевського (біля магазину «Стєкляшка») наявний світлофор та присутнє відповідне освітлення.
За підсумками виконання бюджету міста Василькова за І квартал 2020 року буде порушено клопотання про виділення коштів на монтаж вуличного освітлення по об’єкту по вулиці Володимирській з подальшим розглядом на засіданні постійної профільної депутатської комісії.

З повагою

Міський голова В.Сабадаш


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 105 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кощей Віталій Васильович

Початок збору підписів:

3 грудня 2019 р.

Відповідь дана:

5 березня 2020 р.