Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Обладнання регульованого пішохідного переходу (встановлення світлофору) на вулиці Декабристів 141 (пішохідний перехід в районі ЗОШ №8)

На даному відрізку дороги дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо це стосується пішохідного переходу, який веде до Школи №8, а також поблизу якого з обох боків дороги знаходяться зупинки громадського транспорту. В школі №8 навчається близько тисячі вихованців, котрі майже щодня відвідують заклад у першій половині дня. Разом з тим, у те й же період часу ТИСЯЧИ васильківчан добираються до Києва. Нерегульований перехід створює затори в яких васильківчани витрачають кожен день зайвих до 30 хв. свого часу. Особливо критичними є осінньо-зимові періоди.
Обладнання регульованого пішохідного переходу, а саме встановлення кнопкового світлофору на вулиці Декабристів 141 ЗОШ № 8, дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків, а також зменшить затори на даному відрізку дороги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 48 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ярощук Сергій Миколайович

Дата створення:

16 грудня 2019 р.