Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Озеленення Василькова

Національний проект "Книга рекордів України" та бізнес-клуб "CEO Club Ukraine" з метою привернення уваги громадськості до відновлення екосистеми та розвитку екологічної свідомості українців ініціює Всеукраїнську акцію "1 000 000 дерев за 24 години" в рамках національного проекту "Озеленення України" (https://greeningua.org/)

Акція відбудеться в п'ятницю 20 березня по всій території України.

Прошу органи місцевого самоврядування Василькова:

- визначити локації, де потрібно висадити дерева;
- забезпечити придбання саджанців;
- взяти участь в даній акції, залучивши до неї населення міста, тим самим бути дотичним до встановлення офіційного рекорду України!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Сергієнку В.В.


Шановний Владлене Володимировичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо озеленення м. Василькова, яку підтримали 104 громадянина.
З метою збереження та відтворення на території міста Василькова існуючих зелених насаджень, утримання у здоровому впорядкованому стані стійких до несприятливих умов навколишнього природного середовища насаджень, рішенням тридцять третьої сесії сьомого скликання Васильківської міської ради від 24.11.2017 №07.26-33-VII затверджена Програма охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і забезпечення екологічної безпеки в місті Василькові Київської області на 2018-2020 роки. Рішенням шістдесят першої сесії Васильківської міської ради від 18.02.2020 №03.02-61-VII затверджена Програма розвитку та збереження зелених насаджень на території Васильківської міської ради на 2020-2025 роки. Заходами Програм передбачені обсяги робіт по комплексному розвитку та збереженню зелених насаджень на основі планів озеленення зон з урахуванням запланованих строків виконання. При визначені напрямів розвитку та збереження зелених насаджень в Програмах викладені завдання за функціональною належністю зелених насаджень:
- створення нових об’єктів зеленого господарства із створення нових зелених насаджень;
- ландшафтної реконструкції об’єктів зеленого господарства;
- проведення поточного та капітального ремонту зелених насаджень;
- збільшення кількості видів і якості зелених насаджень;
- утримання зелених насаджень, забезпечення необхідним садівним матеріалом;
- омолоджування старих дерев і кущів;
- видалення аварійних і садіння нових дерев і кущів, формова обрізка, тощо.
В 2020 році в рамках реалізації заходів вищевказаних Програм та за рахунок коштів екологічного податку планується придбання та висадка саджанців дерев, облаштування клумб, квітників, озеленення території міста.


З повагою

Міський голова В. СабадашДодаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сергієнко Владлен Володимирович

Початок збору підписів:

3 лютого 2020 р.

Відповідь дана:

5 березня 2020 р.