Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 277 громад!

Ремонт дороги по вул.Комарова ,буд.64

Дорога про вулиці Комарова 64 б потребує негайного ремонту, точніше капітального ремонту. Люди не можуть ходити, коли випадають опади. Власники автомобілів їдуть попід заборами тих, хто мешкає в будинку 64Б,тому що просто не можливо їздить по тій дорогі, яка є на данний момент. Прошу керівництво нашого міста звернути увагу на дане прохання.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 7 лютого петицію підписали 23 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чирибай Дарія Іванівна

Дата створення:

16 лютого 2020 р.