Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Про приєднання земельної ділянки за Васильківською ЗОШ №1 до центрального дитячого майданчика з попереднім облаштуванням зеленої зони та скейт-парку.

В зв’язку з неодноразовими спробами зацікавлених осіб у зміні цільового призначення земельних ділянок категорії загальногромадського користування для подальшого зведення комерційних об’єктів та недостатньою кількістю рекреаційних зон в місті Василькові, пропонуємо Васильківській міський раді прийняти рішення про приєднання згаданої земельної ділянку до центрального дитячого майданчика з подальшим облаштуванням на ній зеленої зони і скейт-парку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮСергієнку В.В.

Шановний Владлене Володимировичу!


Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо приєднання земельної ділянки за Васильківською ЗОШ № 1 до центрального дитячого майданчика з подальшим облаштуванням зеленої зони і скейт-парку, яку підтримали 105 громадян.
02.06.2020 року вище зазначену петицію передано на розгляд постійної комісії Васильківської міської ради з питань регламенту, депутатської етики, духовності, моралі, законності та правопорядку, контролю за виконанням рішень міської ради та постійної комісії Васильківської міської ради з питань регулювання земельних відносин.
За результатами розгляду комісій буде прийнято відповідне рішення.


З повагою

Міський голова Володимир САБАДАШДодаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сергієнко Владлен Володимирович

Початок збору підписів:

2 квітня 2020 р.

Відповідь дана:

4 червня 2020 р.