Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Антипаркувальні стовпчики

Проблема з неправильно припаркованими автомобілями не є новою. Пропоную встановити антипаркувальні стовпчики по вулиці Шевченка за світлофором в сторону центру міста, так як недавно встановлені напівсфери не показали своєї ефективності і в данному місці постійно фіксуються порушення ПДР і ускладнюється рух пішоходів, які часто змушені виходити на проїжджу частину вулиці.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 червня петицію підписали 76 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Боркун Андрій Юрійович

Дата створення:

25 грудня 2020 р.