Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Щодо внесення змін та доповнень до регламенту Васильківської міської ради VIII скликання

Пропонується внести зміни та доповнення до затвердженого рішенням другої позачергової сесії Васильківської міської ради VIII скликання від 04.12.2020 року № 01-02п/ч-VIII регламенту Васильківської міської ради VIII скликання зі змінами, що внесені згідно рішення третьої позачергової сесії Васильківської міської ради VIII скликання від 24.12.2020 року № 01-03п/ч-VIII, а саме:
1) Враховуючи результати та наслідки Децентралізації, невідкладно привести Регламент у відповідність до реалій сьогодення, оскільки, діяльність Васильківської міської ради (далі Рада) поширюється не тільки в межах міста Василькова, а й поза його межами, включаючи інші населені пункти Васильківської міської територіальної громади, тому Рада має діяти не тільки в інтересах територіальної громади міста Василькова (наразі в діючому Регламенті, що розміщений на офіційному сайті Ради за посиланням https://vasylkivrada.gov.ua/vlada/miska-rada/reglament-vasilkivsko%d1%97-misko%d1%97-radi-vii-sklikannya/ саме так і є), а й захищати, відстоювати та представляти інтереси мешканців всієї Васильківської міської територіальної громади, до складу якої входять: м. Васильків, с. Барахти, с. Безп'ятне, с. Велика Бугаївка, с. Велика Вільшанка, с. Заріччя, с. Застугна, с. Здорівка, с. Зозулі, с. Кодаки, с. Кулібаба, с. Луб'янка, с. Митниця, с. Погреби, с. Тростинка, с. Червоне (кол. Застугнянська с/р), с. Червоне (кол. Шевченківська с/р), с. Червоне Поле, с. Шевченківка, с. Яцьки.
2) Забезпечити гласність та відкритість в роботі Ради, шляхом:
- відновлення та запровадження онлайн-трансляцій засідань Ради (постійних комісій, виконкомів, сесій);
- оприлюднення звітів, протоколів засідань Ради (постійних комісій, виконкомів, сесій), проектів рішень Ради, рішень Ради, Програм із різних сфер життєдіяльності територіальної громади, прийнятих Радою, на офіційному сайті Ради із зазначенням дати оприлюднення документа та дати оновлення інформації;
- розміщення на офіційному сайті Ради актуальних порядків денних засідань (постійних комісій, виконкомів, сесій) з повним та детальним переліком питань, що виносяться на їх розгляд до початку їх проведення та онлайн-трансляцій;
- у рішеннях виконавчого комітету та сесій Ради обов’язково відображати дату надходження та реєстраційний номер вхідного документа (заява, клопотання, лист чи інше), що розглядається.
3) Статтю 19 діючого регламенту доповнити частиною з наступним змістом: Сесія ради скликається для розгляду електронної петиції, що набрала необхідну кількість підписів, протягом строку, встановленого для її розгляду.
4) З метою підвищення рівня обізнаності громадян під час ознайомлення з Регламентом Ради, доповнити його статтею Про дострокове припинення повноважень Ради, що відповідно до Закону України Про місцеве самоврядування в Україні відображено у статті 78 Дострокове припинення повноважень ради.

Разом зробимо громаду кращою!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Дідківський В.В.

Шановний Віталію Владиславовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами електронну петицію Щодо внесення змін та доповнень до регламенту Васильківської міської ради VIII скликання, яку підтримали 111 громадян.
Зазначимо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 № 715 р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Київської області» було створено Васильківську міську територіальну громаду, до складу якої ввійшли 13 сільських рад та 19 населених пунктів.
Згідно з ст. 45 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (далі Закон) було сформовано Васильківську міську раду з депутатів, які були обрані в жовтні 2020 року на території сформованої міської територіальної громади. Одночасно Законом не було змінено статус Васильківської міської ради.
Ваші пропозиції щодо внесення змін до Регламенту опрацьовані та будуть внесені на розгляд відповідної постійної комісії Васильківської міської ради.
В частині забезпечення гласності та відкритості в роботі міської ради, виконавчого комітету шляхом відновлення та запровадження онлайн-трансляцій засідань, петиція підлягає частковому задоволенню, оскільки під час дії воєнного стану на розгляд виконавчого комітету, постійних комісій виносяться питання які мають закритий характер та не підлягають розголошенню.


З повагою

Міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 118 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ДІДКІВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВЛАДИСЛАВОВИЧ

Початок збору підписів:

14 березня 2023 р.

Відповідь дана:

31 березня 2023 р.