Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

ПРО ОБОРОНИЙ БЛАГОУСТРІЙ ВАСИЛЬКОВА

Ми, нижче підписані, звертаємося до Васильківської міської ради з важливим проханням щодо розподілу коштів місцевого бюджету на потреби оборони Васильківської ТГ та ЗСУ.
Ми, Васильківська громада, маємо інструменти для забезпечення ЗСУ ефективною зброєю ЗСУ та забезпечити надійний оборонний благоустрій нашого населеного пункту в умовах триваючої військової агресії РФ. Це податки, які ми сплачуємо до бюджету міста Василькова (ПДФО).
Пропонуємо до завершення дії військового стану зосередити увагу та кошти на ефективний розвиток оборонної інфраструктури нашого міста та закупівлю дронів на фронт.
Пропонуємо ухвалити рішення, що кошти, які розподіляються на благоустрій міста Василькова, мають бути спрямовані виключно на покращення об'єктів, пов'язаних із захистом нашого населеного пункту від триваючої агресії РФ та закупівлю зброї для ЗСУ.
Це включає будівництво та модернізацію укриттів, бомбосховищ та інших об'єктів воєнної інфраструктури, які сприятимуть ефективній обороні мешканців Васильківської громади в сучасних умовах триваючої війни, а також закупівлю дронів для ЗСУ.
У зв'язку з цим, за нашою ініціативою ухваліть рішення про зупинення поточних, але некритичних видатків, що не стосуються оборонного благоустрою, та скеруйте усі можливі ресурси Васильківської громади на розвиток оборонної інфраструктури Васильківської громади та закупівлю зброї на фронт.
Реалізацію запропонованих заходів пропонуємо здійснювати за рахунок податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) та інших доходів міського бюджету з громадян України – жителів громади. Це забезпечить необхідний фінансовий ресурс для впровадження заходів, спрямованих на оборонну України в цілому, та Василькова зокрема, та боєздатність ЗСУ.
Закликаю усіх мешканців Василькова підтримати цю петицію та підтримати своїми податками ЗСУ!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 квітня петицію підписали 52 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Корчинський Богдан Іванович

Дата створення:

21 липня 2023 р.