Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 328 громад!

Про створення у Васильківській ЦРЛ дистанційного (електронного та телефонного) запису на прийом до лікаря.

Створення у Васильківської ЦРЛ дистанційного (електронного та телефонного) запису на прийом до лікаря дозволить не тільки зберегти нерви хворим, які годинами чекають під кабінетом на прийом до лікаря, а персоналу лікарні, який вимушений вислуховувати незадоволених хворих щодо якості надання медичних послуг Васильківською ЦРЛ. Вирішення цього питання дозволить впорядкувати робочий час лікарів та пацієнтів та буде сприяти налагодженню партнерських стосунків між персоналом лікарні та громадою міста. Рішення цього питання не потрібує залучення значних матеріальних або людських ресурсів і є суто адміністративним.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Сабову С.О.


Шановний Сергію Олександровичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію про створення Про створення у Васильківській ЦРЛ дистанційного (електронного та телефонного) запису на прийом до лікаря, яку підтримали 107 громадян.
Питання щодо створення у Васильківській ЦРЛ дистанційного (електронного та телефонного) запису на прийом до лікаря було винесено на розгляд постійної комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань приватизації, контролю за виконанням інвестиційних зобов’язань та питань регуляторної політики, податків та зборів, підприємницької діяльності, економічних реформ, торгівлі, громадського харчування, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту учасників антитерористичних операцій та їх сімей, соціального захисту засідання, якої відбулось 12 лютого 2018 року. За результатами розгляду зазначеного питання комісія прийняла рішення щодо необхідності розроблення Положення або Інструкції щодо дистанційного (електронного та телефонного) запису з забезпеченням непорушності прав інших пацієнтів щодо надання лікарської допомоги, а також створити список лікарських послуг, години прийому лікарів та кількість пацієнтів, які може прийняти лікар по дистанційному запису.
Крім, того міським головою надано доручення Головному лікарю Васильківського районного Центру первинної медико- санітарної допомоги Августинович Я.І. та Головному лікарю Васильківської ЦРЛ Пацало Л.М. надати свої пропозиції, а разі необхідності калькуляцію витрат щодо вирішення зазначеного питання.


Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.

З повагою

Міський голова В. Сабадаш
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 114 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сабов Сергій Олександрович

Початок збору підписів:

17 січня 2018 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2018 р.