Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Встановлення бордюр та облаштування тротуару по вулиці Тракторній, до Васильківського НВК №4

Просимо облаштувати тротуар по вулиці Тракторна для безпечної дороги до навчального закладу усіх здобувачів освітніх послуг (учнів, вихованців дошкільних груп,) та їх батьків.
По вулиці Тракторній розташовано чимало будівель, а тротуар практично відсутній, тому діти та їх батьки змушені йти по проїзджій частині дороги, що створює загрозу для безпечного руху. Безпосередньо поблизу НВК № 4 узбіччя дороги засипане піском, що створює додаткові перешкоди для руху пішоходів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Бишенко Т.М.


Шановна Тамаро Михайлівно!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо встановлення бордюр та облаштування тротуару по вулиці Тракторній, до Васильківського НВК №4, яку підтримали 101 громадянин.
07 лютого 2018 року на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами було розглянуто питання щодо встановлення бордюр та облаштування тротуару по вулиці Тракторній до Васильківського НВК №4 в місті Василькові.
Комісією підтримано електронну петицію та рекомендовано комунальному підприємству «ККП м. Василькова» розробити графік ремонту асфальтного покриття зазначених дорожніх об’єктів з примірним кошторисним розрахунком та визначенням пріоритетності, винести питання затвердження графіку ремонту доріг на розгляд засідання сесії Васильківської міської ради. Проводити капітальні ремонти доріг відповідно до затвердженого графіку та при наявності фінансового ресурсу.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 110 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бишенко Тамара Михайлівна

Початок збору підписів:

23 січня 2018 р.

Відповідь дана:

19 лютого 2018 р.