Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Асфальтування під'їздної дороги до МРЕВ ДАІ (вул. Чехова, 3а)

Думаю, більшість людей, які користуються послугами відділень Нової Пошти, Делівері чи ІнТайм на території Регіонального сервісного центру МВС (бувший МРЕВ) по вул. Чехова, 3а, мене підтримають. Потрібно заасфальтувати ділянку дороги довжиною приблизно 150 м до в'їзду на територію ділянки. Ділянка знаходиться хоч і не в центрі міста, але все більше користується попитом у жителів міста через концентрацію корисних установ в одному місці. Проте дістатися до неї, особливо останнім часом, стало важко через непроїздні 150 м дороги, яку вже й дорогою назвати не можна.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Войцехівський О.Р.

Шановний Олександре Ростиславовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.23-1 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо асфальтування під’їзної дороги до МРЕВ ДАІ (вул. Чехова, 3а), яку підтримали 102 громадяни.
10.04.2018 року на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами розглянуте питання щодо асфальтування під’їзної дороги до МРЕВ ДАІ (вул. Чехова, 3а).
Комісія підтримала електронну петицію щодо асфальтування під’їзної дороги по вул. Чехова, 3а м. Василькова до МРЕВ ДАІ. Внесена пропозиція щодо подальшого планування капітальних ремонтів відповідно до графіку з урахуванням стану, терміну експлуатації дорожнього покриття, а також попередньо проведених капітальних та поточних ремонтів та беручи до уваги пропозиції депутатів міської ради.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 109 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Войцехівський Олександр Ростиславович

Початок збору підписів:

14 лютого 2018 р.

Відповідь дана:

19 квітня 2018 р.