Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Сучасний дитячий майданчик на території Васильківського НВК №4

Шановна місцева владо! Найкращий спосіб виховати дитину хорошою людиною - це зробити її дитинство щасливим. Васильківський НВК №4 , напевне, є єдиним безпечним місцем в мікрорайоні Піски, де на території закладу можуть погратися і відпочити діти. Майданчик, який знаходиться на шкільному подвір'ї, застарий і не сучасний. Учительський, учнівський і батьківський колектив власними коштами і силами щороку ремонтують, фарбують і підтримують майданчик, щоб було де погратися дітям. Раді з того, що по місту Васильків з'явилися нові яскраві дитячі майданчики. Але наші діти, гадаємо, теж заслуговують на сучасну ігрову зону, тим більш, що територія закладу дозволяє розмістити її. Просимо розглянути можливість встановлення нового сучасного дитячого майданчика на території Васильківського НВК №4. Просимо не залишатися байдужими та прийняти позитивне рішення щодо нашого прохання. Допоможіть зробити дитинство наших діток гарним, веселим та радісним. З повагою батьки та діти.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Кривша О.Т.

Шановний Олександре Тимофійовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію про сучасний дитячий майданчик на території Васильківського НВК №4, яку підтримали 101 громадянин.
14 березня 2018 року на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань освіти та науки, культури, молоді, спорту розглянуто електронну петицію про сучасний дитячий майданчик на території Васильківського НВК №4.
Комісія підтримала електронну петицію та прийняла рішення про винесення даного питання на розгляд сесії Васильківської міської ради.
Також повідомляємо, за підтримки народного депутата України Романюка Віктора Миколайовича заплановано встановити ігрові майданчики в усіх міських закладах дошкільної освіти.
Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 104 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кривша Олександр Тимофійович

Початок збору підписів:

21 лютого 2018 р.

Відповідь дана:

26 березня 2018 р.