Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про проведення ремонту міської Станції юних техніків (СЮТ)

Ми вкрай задоволені, тим, що не зважаючи на складні економічні умови, до сіх пір функціонує міська Станція юних техніків за адресою вул.Грушевського, 25-а Де можна відвідати 13 гуртків, серед яких авіамодельний, судномодельний, юних картингістів, туристичний, ділового мовлення та інші. Діти відриваються від планшетів, створюють щось нове з великим задоволенням!

На жаль хочемо звернути увагу на те, що приміщення знаходиться в стані близького до аварійного. На даний момент суттєво протікає дах, опалення не працює.

З великою надією розраховуємо на вашу участь. Ця станція дуже потрібна, бо це сприятиме зростанню наших дітей свідомими креативними громадянами, що допоможе їм у майбутньому віднайти своє місце в світі. Сподіваємось ви нас підтримаєте!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.23 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017№ 05.09-30 розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію «Про проведення ремонту міської Станції юних техніків (СЮТ)», далі СЮТ, яку підтримали 108 громадян.
Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.
Питання ремонту СЮТ є актуальним для влади.
Після ретельного обстеження приміщення, що знаходиться за адресою вул. Грушевського, 25-А, м. Василькова було вирішено питання щодо можливості фінансування капітального ремонту будівлі.
Відділом освіти Васильківської міської ради подано на розгляд сесії Васильківської міської ради пропозиції щодо перерозподілу бюджетних призначень в сумі 320 тис.грн. на капітальний ремонт даху будівлі міської Станції юних техніків. Не зважаючи на те, що кошти ще не розподілені, вже розпочато ремонті роботи даху.
Щодо питання капітального ремонту системи опалення міської СЮТ зазначимо, що для проведення цих робіт необхідно скласти кошторис витрат, після чого заплановані витрати затвердити сесією Васильківської міської ради.
Дані питання заплановано у бюджеті на 2018 рік.

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 108 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Рябенька Наталія Вікторівна

Початок збору підписів:

28 листопада 2017 р.

Відповідь дана:

15 грудня 2017 р.