Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Обладнання зон відпочинку біля р. Стугна сміттєвими баками з регулярним вивозом сміття

Стугна - є одним із найпопулярніших місць відпочинку у Василькові, особливо у весняно-літній період. Проте схема сбору та вивозу сміття не налагоджена.
Біля лавочок є урни, але вони зроблені лише під сміттєві пакети, які туди ніхто останнім часом не вкладає, а сміття вивалюється крізь щілини.
Також нещодавно прибрали великі сміттєві баки, що стояли на перехресті доріжки з лавочками та доріжки на місток, - лишилося багато сміття.
Зона із стадіоном за "Колибою" також потребує встановлення смітників, там часто проводять пікніки. На 3-й річці далі за "Авалоном" по вул. Нахімова, а також на березі біля котеджного містечка теж необхідні смітники.
Разом із цим прошу забезпечити регулярний (!) вивіз сміття. На мою думку, мінімум 2 рази на тиждень - після та перед вихідними.

На зображенні спробувала схематично зобразити місця, де доцільно встановити сміттєві баки.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Самура А.С.


Шановна Анастасіє Сергіївно!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо обладнання зон відпочинку біля р. Стугна сміттєвими баками з регулярним вивозом сміття, яку підтримали 129 громадян.
Існуючі металеві урни для сміття, які знаходяться на прибережній зоні р. Стугна, потребують заміни та збільшення кількості. Місця на вказаних вулицях для встановлення контейнерів для твердих побутових відходів необхідно обладнати майданчиками.
В зв’язку з тим, що відповідно до річного плану використання бюджетних коштів на 2018 рік, кошти на придбання урн, контейнерів та облаштування майданчиків для твердих побутових відходів на території р. Стугна не передбачено, до депутатської комісії з питань планування бюджету, фінансів, цін буде подано клопотання про виділення коштів на придбання урн, контейнерів та облаштування майданчиків для твердих побутових відходів.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 132 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Самура Анастасія Сергіївна

Початок збору підписів:

3 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

24 травня 2018 р.