Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Асфальтування вулиці Покровська (Луначарського)


Прошу звернути Вашу увагу на те, що частину вулиці Покровська (Луначарського) не заасфальтовано взагалі. Після дощу, під час відлиги, в деяких місцях взагалі не можна пройти. Не те що б проїхати. Мешканці приватного сектору, що проживають на данній вулиці, просимо заасфальтувати вулицю повністю, а не частктво провести ямковий ремонт неподалік районної адміністрації. Як це робилось останні роки. Проживаючи неподалік від столиці, в 21 столітті - це ганьба мати такий стан доріг.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Джунківська Юлія Віталіївна

Шановна Юліє Віталіївно!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо асфальтування вулиці Покровська (Луначарського), яку підтримали 100 громадян.
05.07.2018 року на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради VII скликання з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та реклами розглянуте питання щодо асфальтування вулиці Покровської в місті Василькові.
За узгодженням з депутатами Васильківської міської ради сьомого скликання наразі розроблено графік проведення капітальних ремонтів дорожнього господарств м. Василькова на 2018-2022 роки з урахуванням стану, терміну експлуатації дорожнього покриття, а також попередньо проведених капітальних та поточних ремонтів.
Розгляд проекту на вишукувальні роботи щодо капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Покровської м. Василькова буде винесено на розгляд фінансового управління та постійних депутатських комісій.
Щодо фінансування безпосередньо робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття - порушено клопотання про виділення додаткових коштів в 2018 році з державного чи обласного бюджетів.


Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.

З повагою

В.о. міського голови О. Перінська
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Джунківська Юлія Віталіївна

Початок збору підписів:

6 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

13 липня 2018 р.