Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Створення ландшафтно-паркової зони біля р. Стугна

В нашомі місті відсутні умови для прогулянок та сімейного відпочинку, такого типу, як парк Феофанія, Голосіївський парк, парк Партизанської слави тощо. Таке місце можно обладнати біля р. Стугна. Створення ландшафтного парку з доріжками, освітленням, облаштованими місцями для пікніку, для відпочинку з дітьми; місцями для проведення масових заходів, святкувань, концертів. До створення проекту можно залучити студентів відповідних спеціальностей, для яких данний проект, наприклад, може бути дипломною роботою.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Палій С.С.


Шановна Світлано Сергіївно!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо створення ланшафтно-паркової зони біля р. Стугна, яку підтримали 121 громадянин.
Відповідно до рішення Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.04-30-VІІ «Про розроблення проектної документації по створенню ландшафтного парку «Стугна» в м. Василькові» виконавчим комітетом вже проводяться роботи зі створення ландшафтного парку «Стугна», а саме: в 2017 році виготовлено топографічний план території парку масштабу 1:500. Рішенням сесії Васильківської міської ради від 30.03.2018 з бюджету міста було виділено кошти на розробку проекту благоустрою та озеленення «Парку відпочинку «Стугна».

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 126 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Палий Светлана Сергеевна

Початок збору підписів:

11 квітня 2018 р.

Відповідь дана:

24 травня 2018 р.