Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Вирішення проблеми водопостачання Василькова

Просимо налагодити водопостачання в місті Василькові, на даний час водопостачання працює з великими перебоями в більшості районів міста. З настанням літнього періоду особливо відчувається нестача води. Крім того просимо підвищити якість води яка подається в будинки та квартири міста.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Нещадим О.В.


Шановний Олександре Васильовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо вирішення проблеми водопостачання Василькова, яку підтримали 102 громадяни.
На позачерговій сесії Васильківської міської ради 23.05.2018 року прийнято рішення щодо співфінансування II черги будівництва напірного водогону Тракторна- Соборна у м. Василькові, який забезпечить місто питною водою. Даний проект реалізується в рамках обласної Програми «Питна вода Київщини на 2017-2020 роки».
Договір про співфінансування з Київською обласною радою буде підписано найближчим часом, після чого буде розпочато будівництво II черги водогону, яке мають завершити до кінця поточного року.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 120 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нещадим Олександр Васильович

Початок збору підписів:

7 травня 2018 р.

Відповідь дана:

24 травня 2018 р.