Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

капітальний ремонт асфальтового покриття по вулиці Квітки-Основ'яненко

Звертаюсь із проханням провести капітальний ремонт асфальтового покриття по вулиці Квітки-Основ'яненко, на ділянці від перехрестя вулиці 1-го Травня, до перехрестя із вулицею Небесної сотні.
Ця вулиця проходить між дитячим садком №7 і школою №7, і є вулицею із постійним, дуже насиченим автомобільним потоком.
Існуючий технічний стан вулиці знаходиться у вкрай незадовільному стані: асфальтне покриття пошкоджене глибокими багаточисельними ямами, вздовж вулиці залишилися залишки бортового каменю, які не були прибрані при попередньому ремонті, присутні відкриті каналізаційні люки, відсутня дорожня розмітка.
Періодично, як правило раз на рік і чомусь саме в дощ, на вулиці проводить ямковий ремонт асфальту, який швидко сходить при наступному дощу.
Щодня діти та батьки ведучи своїх дітей в школу та дитячий садок отримають багато незручностей і проблем через поганий стан дороги. В результаті псується автомобільна техніка людей, та створюються аварійні ситуації. Особливо зимою проходження або проїзд по дані вулиці перетворюється на цілу пригоду, іноді із сумними наслідками.
Прошу підтримати петицію, і провести повноцінний капітальний ремонт вулиці Квітки-Основ'яненко із повною заміною асфальтового покриття на нове, а не ямковий ремонт.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Занудзанов М.Ю.

Шановний Михайле Юрійовичу!


Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо капітального ремонту асфальтного покриття по вулиці Квітки –Основ’яненко, яку підтримали 106 громадян.
Дане питання розглянуте на засіданні постійної депутатської комісії Васильківської міської ради Київської області VII скликання з питань житлового та шляхового будівництва і архітектури, яке відбулося 30.05.2018 року.
За узгодженням з депутатами Васильківської міської ради сьомого скликання, розроблено графік проведення капітальних ремонтів дорожнього господарства м. Василькова на 2018-2022 роки з урахуванням стану, терміну експлуатації дорожнього покриття, а також попередньо проведених капітальних та поточних ремонтів.
Відповідно до графіка ремонту доріг, ремонт дороги по вулиці Квітки -Основ’яненка міста Василькова, заплановано на 2018 рік і буде здійснений згідно з проектно-кошторисною документацією після проведення капітального ремонту водопроводу.


Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.


З повагою

Міський голова В. Сабадаш
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 107 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Занузданов Михайло Юрійович

Початок збору підписів:

10 травня 2018 р.

Відповідь дана:

5 червня 2018 р.