Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Парковка біля Васильківської ЦРЛ!!!

Залишилася одна назва від парковки під
Васильківською Центральною Районною Лікарнею!!! Не те що під'їхати не можливо туди, а й пішки ноги поломати можна!!! Ями суцільні та горби.
Сподіваюсь всі не проти капітального ремонту парковки під Васильківською ЦРЛ!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Борисенко Андрій Михайлович

Шановний Андрію Михайловичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30- VII, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію щодо Парковки біля Васильківської ЦРЛ, яку підтримали 102 громадянина.
Фахівцями комунального підприємства «Комбінат комунальних підприємств м. Василькова» обстежено та проведено заміри ділянки для паркування автомобілів за адресою: м. Васильків, вул. Декабристів, 87. За результатами обстеження складено кошторис на загальну вартість 519, 900 тис. грн., але об’єкт не увійшов до переліку робіт на 2018 рік.
Питання щодо проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття майданчика для паркування автомобілів біля Васильківської ЦРЛ буде винесено на розгляд профільної депутатської комісії при формуванні бюджету міста на 2019 рік.

Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.З повагою

Міський голова В. Сабадаш

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 103 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Борисенко Андрiй Михайлович

Початок збору підписів:

18 червня 2018 р.

Відповідь дана:

24 вересня 2018 р.