Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про встановлення світлофору на перехресті вулиці Соборній та вулиці Володимирський (біля супермаркету «Сільпо»)

Відсутність світлофору на перехресті вулиці Соборній та вулиці Володимирський (біля супермаркету «Сільпо») створює багато незручностей пішоходам та водіям міста. Це перехрестя є одним з найбільш не безпечніших місць у Василькові. Кожного року на ньому трапляється більше десятка ДТП. Встановлення світлофору на цьому перехресті зробить його безпечним та зручним для мешканців та гостей міста.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ
Сабову С.О.


Шановний Сергію Олександровичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді затвердженого рішенням Васильківської міської ради від 29.09.2017 № 05.09-30, розглянуто ініційовану Вами та підтриману мешканцями міста Василькова електронну петицію «Про встановлення світлофору на перехресті вулиці Соборної та вулиці Володимирської (біля супермаркету «Сільпо»), яку підтримали 122 громадяни.
Дякую всім, хто долучився до цієї петиції, за небайдужу громадянську позицію.
Питання щодо встановлення світлофора на перехресті вулиць Соборної та Володимирської міста Василькова винесено на розгляд профільної депутатської постійнодіючої комісії Васильківської міської ради, засідання, якої заплановано на 29.01.2018 року на 14:30 год.
При позитивному вирішені питання встановлення та облаштування об’єкта буде виконано в 2018 році.


З повагою


Міський голова В. Сабадаш


Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 122 особи з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сабов Сергій Олександрович

Початок збору підписів:

9 січня 2018 р.

Відповідь дана:

29 січня 2018 р.