Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!
Висловлюй позицію.
Консультуй владу.
Впливай на майбутнє!

Петиції, на які триває збір підписів

Програма побудови суспільства Відповідальної Демократії.

Зібрано 0 підписів з 100

Залишилось 88

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Щодо проведення в селі Велика Бугаївка громадських слухань по обговоренню детального плану території розробленого на земельну ділянку кадастровий номер 3221480500:05:005:0073

БАЛАСИНОВИЧ НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

09.02.2024 №КО-2/09.02-06
Дідківському В.В.

Шановний Віталію Владиславовичу!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, ст.231 Закону України «Про звернення громадян», Положення про Порядок розгляду електронної петиції, адресованої Васильківській міській раді, затвердженого рішенням Васильківської міської ради VII скликання від 29.09.2017 № 05.09-30-VII, розглянуто ініційовану Вами електронну петицію «Щодо проведення в селі Велика Бугаївка громадських слухань по обговоренню детального плану території розробленого на земельну ділянку кадастровий номер 3221480500:05:005:0073», яку підтримали 117 громадян.
Громадське обговорення документа державного планування – детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с. о. Васильківської міської ради Обухівського р-ну Київської обл.» проводиться відповідно до чинного законодавства України.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план території належить до містобудівної документації на місцевому рівні.
Згідно з частиною 10 статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проектів містобудівної документації на місцевому рівні проводиться в порядку, визначеному Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» для громадського обговорення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.
Порядок громадського обговорення проектів містобудівної документації на місцевому рівні врегульований статтею 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
Відповідно до частини 10 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» порядок проведення громадських слухань проектів містобудівної документації на місцевому рівні визначає Кабінет Міністрів України.
Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 затверджено ПОРЯДОК проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні (далі - Порядок).Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядок не містять вимог щодо місця проведення громадських слухань.
Місце проведення громадських слухань визначається замовником розроблення містобудівної документації, про що він повідомляє на своєму офіційному вебсайті (п. 7, 8 Порядку).
Замовником розроблення детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073)в Великобугаївському с. о. Васильківської міської ради Обухівського р-ну Київської обл.» є виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області.
Виконавчий комітет Васильківської міської ради Київської області як замовник розроблення детального плану території має право визначити місце проведення громадських слухань, про що зобов’язаний проінформувати на офіційному вебсайті відповідно до вимог Порядку.
Звертаємо Вашу увагу, що наведені у петиції твердження про те, що «якщо вплив планованої діяльності не поширюється за межі області, громадські слухання проводяться за місцем провадження планованої діяльності або в адміністративному центрі адміністративно-територіальної одиниці, яка може зазнати впливу планованої діяльності» стосуються виключно громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля, порядок проведення яких затверджений постановою Кабміну від 13.12.2017 № 989, а не процедури громадського обговорення та громадських слухань в межах стратегічної екологічної оцінки.
Враховуючи вищезазначене, виконавчий комітет Васильківської міської ради вважає за доцільне не змінювати місце проведення громадських слухань щодо обговорення документа державного планування - детального плану території «Формування території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (на приватній земельній ділянці кадастровий номер 3221480500:05:005:0073) в Великобугаївському с. о. Васильківської міської ради Обухівського р-ну Київської обл», визначене в оголошенні, оприлюдненому на сайті Васильківської міської ради, а саме: м. Васильків, вул. Покровська, 4.


З повагою
Міський голова Наталія БАЛАСИНОВИЧ