Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Будівництво багатоповерхівок в районі вулиці Коріатовичів.

Припинити забудову вулиці Кориатовичів у зв'язку із складністю рель'ефу, вузькістю та перегруженістю самої вулиці.
Вулиця Коріатовичів від вїзду на станцію веслування Спартак у бік староміського мосту дуже вузька та перегружена, вона побудована в поймі річки і навколо неї дуже сладний рель'єф (круті схили, да близькість грунтових вод), тому потрібно ввести заборону на будівництво багатоповерхових будинків у цьому районі. Там вже стоїть комплекс багатоповерхових будинків і він не заселений через аварійність будівель. А зараз знову іде будівництво 8-ми поверхового будинку на перехресті вулиці Коріатовичів і Пушкіна.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію від 18 липня 2018р. (вх. № Ко-01-75405 від 30.07.2018р.), щодо питань забудови вул. Князів Коріатовичів у м. Вінниці в межах повноважень розглянуто виконавчими органами міської ради. За результатами розгляду повідомляю наступне.
На засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради від 22 березня 2017р. професійним колективом архітекторів-урбаністів М. Крамар, Т. Волошина, Д. Коровай, А. Луца на чолі з О. Коротких (голова правління Вінницької організації Національної спілки архітекторів), було представлено на розгляд містобудівний розрахунок «Рекреаційна зона по вул. Кн. Коріатовичів у м. Вінниці» (River Road).
Програмою розроблення містобудівної та іншої документації загальноміського перспективного значення на 2017-2019 роки, зі змінами, затвердженою рішенням міської ради від 23.02.2017 р. № 1096 передбачено видатки міського бюджету на розробку детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, Миколи Оводова та річкою Південний Буг.
Додатково інформую, що планується розробка детальних планів й інших територій, прилеглих до вулиці Князів Коріатовичів з встановленням відповідних містобудівних регламентів.
Окрім цього, в рамках реалізації міжнародного проекту з розробки Концепції інтегрованого розвитку міста планується обмежити поверховість центральної частини міста.
Надані Вами пропозиції будуть враховані при розробці проектних рішень містобудівної документації.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 377 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Василевський Євген Владиславович

Початок збору підписів:

18 липня 2018 р.

Відповідь дана:

8 серпня 2018 р.