Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Безкоштовний проїзд учнів шкіл у громадському транспорті

Забезпечити безкоштовний проїзд учнів шкіл у громадському транспорті. Так як учні шкіл не мають ніяких доходів і є соціально не захищеною частиною населення. Так як держава не фінансує належним чином навчальні заклади і частина затрат падає на плечі батьків зробити школярам безкоштовний проїзд!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчими органами Вінницької міської ради опрацьовано Вашу петицію щодо забезпечення безкоштовного проїзду в громадському транспорті учням шкіл розглянуто та інформуємо.
Відповідно до рішення міської ради від 26.12.2014 № 1944 «Про затвердження Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» у міському бюджеті щорічно передбачаються видатки на надання муніципальних пільг, допомог та компенсацій мешканцям міста, зокрема, на проїзд у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, учням середніх загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І–ІV рівнів акредитації, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості, студентів - 50 відсотків вартості).
Таким чином, проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, становить лише 30 % вартості за умови придбання проїзного квитка.
Цього року у міському бюджеті передбачені видатки у сумі 8610,722 тис. грн. на компенсацію витрат за проїзд учнів у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху.
Застосування додаткових муніципальних пільг, допомог та компенсацій мешканцям міста спричинить додаткове навантаження на міський бюджет, що негативно вплине на його виконання.

Дякуємо за небайдужість.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 726 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матіяш Ігор Олександрович

Початок збору підписів:

11 жовтня 2018 р.

Відповідь дана:

25 жовтня 2018 р.