Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

Постійні проблеми з маршрутом 17А Тяжилів- Барське шосе

Шановні мешканці міста, прошу звернути вашу увагу на неякісне надання послуг, на маршруті 17А. А саме:
- Інтервал руху не співпадає з заявленим 5-7 хв. Наявний інтервал 15 хв. У годину пік занадто великий, як для такого маршруту, проміжок часу.
- Поганий технічний стан більшості маршрутних автобусів: стара оббивка сидінь; брудні ручки, поручні та підлога, навіть на початку зміни; інколи погано закріплені сидіння; заклеєні тонуванням та рекламою вікна.
- Останній автобус, наприклад з кінцевої "Барське шосе", часто відправляється о 20:00 - 20:30. До 22-гої години ще багато людей, які потребують цей транспорт.
- Некомпетентні водії: вдягнені у не відповідну форму; курять за кермом; розмовляють по телефону під час руху; по-хамськи спілкуються з пасажирами; не виконують правила дорожнього руху (перевищення швидкості, проїзд на заборонені знаки і т.п.).
- Також водії беруть набагато більшу кількість людей, ніж дозволено для провезення цими моделями мікроавтобусів. І навіть враховуючи це порушення, водії вже не здатні брати пасажирів на 2-4 зупинці після кінцевої в обох напрямках.
Зважаючи на вищесказане можна сміливо констатувати, про невідповідність мінімальним нормам пасажирських перевезень. Очікування транспорту перевищує в 2-3 рази по часу, ніж у схожих маршрутах. Навіть більше, в години пік користування цим маршрутом взагалі неможливе.
Альтернативні маршрути 17Б та 29 не задовольняють у повній мірі потреби громадян, при можливому скасуванні маршруту 17А.
Пропозиції від мене, як вирішити цю ганебну ситуацію:
1) Збільшити вартість проїзду до 10-12 грн. по маршруту (це бажано зробити також з іншими маршрутами Вінниці). В Україні, по Європейським міркам, занадто низька вартість проїду. Через це ми маємо старі автобуси на маршрутах, та низькі зарплати у водіїв.
2) Провести тендер на пасажирські перевезення з можливим кредитом для перевізників, при умові закупівлі нових мікроавтобусів більшої місткості.
3) Провести новий аналіз пасажиропотоку на маршруті 17А.
4) Організувати та в подальшому контролювати загальноміські маршрути за допомогою GPS систем.
5) Встановити платіжні системи/валідатори у всі маршрути (повинно бути виконано до кінця 2019, по заявах міськради).
Прошу розглянути моє публічне звернення. Схожі звернення від громадян міста, до цього, підтверджують наявну проблему. Відповіді на зразок того, що зміни не потрібні та все відповідає нормам, на мій погляд, є знущанням з боку посадових осіб. Дякую!

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 20 вересня петицію підписали 57 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Музиченко Олексій Олександрович

Дата створення:

28 березня 2019 р.