Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Розміщення сміттєвих баків поруч з староміським лісом в районі будинку відпочинку

Доброго дня ! Прошу розглянути питання, щодо встановлення сміттєвих баків, поруч з входом до староміського лісу, зі сторони кінцевої зупинки "Будинок відпочинку".
Наразі ситуація виглядає наступним чином : Біля входу до лісу взагалі відсутні урни чи контейнери, а на кінцевій зупинці сміття викидається просто на землю, поруч з зупинкою. Це сприяє тому, що староміський ліс є досить забрудненим, а в деяких місцях виникають самовільні звалища сміття.
Пропоную облаштувати урни біля входу в ліс, для викидання дрібного сміття і облаштувати сміттєві контейнери біля зупинки, щоб відвідувачі лісу і мешканці району мали можливість цивілізовано утилізувати сміття.

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 29 травня петицію підписали 68 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

VVghost Vlad Val

Дата створення:

10 квітня 2019 р.