Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Вимагаємо від влади Вінниці знищення реклами наркотиків на стінах будівель і заборів ітд

Вимагаємо зобов’язати профільні комунальні підприємства виявляти та знищувати рекламу наркотиків на фасадах будинків Вінниці На нашу думку, необхідно об’єднати зусилля правоохоронців та комунальних служб столиці задля боротьби з цією проблемою. Забезпечити комунальні служби всім необхідним для цього обладнанням та матеріалами, організувати державний та громадський контроль.

Ми, також, звернулися до Президента України Володимира Зеленського аби Офіс Президента надав підтримку цій ініціативі та долучився до цієї роботи. Просимо підтримати нашу петицію.

Статистика проблеми жахлива. У Вінниці біля 20 000 таких рекламних написів на будинках, це понад 2000 інтернет каналів через які продаються наркотичні речовини дорослим та підліткам. Така реклама безперешкодно розміщується навіть на стінах шкіл, ПТУ, ВУЗів.

Уявіть собі, завтра наркозалежною може стати Ваша дитина, бо наркотики сьогодні це вже не дороговартісна забава для "мажорів". Ці вбивчі речовини тепер доступні простим людям та їх дітям: ціна від 100 - 200 гривень за дозу. Один раз спробував і ти стаєш наркозалежним на все життя.

100-200 гривень — вартість квитка у пекло зі зламаною долею, квиток у трагічну смертельну іншу реальність. Це зіпсована доля дітей, їх батьків, рідних та друзів.

Приєднуйтеся до боротьби проти реклами наркотиків, підтримай цю петицію!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 січня петицію підписали 202 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Відавський Артур Диитрович

Дата створення:

16 листопада 2019 р.