Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

створення нового мосту старе місто-масив коріатовичів

Дуже прошу розглянути та підтримати моє питання щодо створення нового шляху житловий комплекс НАГІРНИЙ це старе місто з вулицею Скалецького це массив Коріатовичів так як Староміський міст та вулиця коріатовичів в бік масиву дуже переповненна та перевантаженна транспортними засобами особливо у ранні та вечірні часи.Створення мосту розвантажить міст та вулицю коріатовичів,крім того дасть змогу жителям старого міста швидше добиратися на Урожай,Вишеньку,Поділля,та електромережу,так як з Поділлям Електромережею та в сторону Масиву зі старим містом ВЗАГАЛІ НЕМАЄ СПОЛУЧЕННЯ.Я впевнений на підтримку Вінниччан які живуть на старому місті в районах 3ї лікарні педучилища та будинку відпочинку,а також автомобілістів.Даже можна дати мосту назву КОЦЮБИНСЬКОГО чи ШЕВЧЕНКА.Вірю на вашу підтримку моєї петиції і чекаю на відповіді.ДЯКУЮ

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто Вашу петицію щодо створення нового мосту Старе місто – масив Коріатовичів, інформуємо наступне.
Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» інструментом державного регулювання планування територій є містобудівна документація, яка поділяється на документацію державного, регіонального та місцевого рівнів.
Планування територій на місцевому рівні здійснюється шляхом розроблення та затвердження генеральних планів населених пунктів, планів зонування територій і детальних планів території, їх оновлення та внесення змін до них.
Станом на 10.03.2020 р., згідно з Генеральним планом м. Вінниці, затвердженим рішенням міської ради від 23.11.2007 р. №1498, зі змінами з актуалізацією за результатами його моніторингу, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013 р. №1140 та положеннями містобудівних регламентів Плану зонування м. Вінниця, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008 р. № 2012, зі змінами, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 27.06.2019 р. № 1857, передбачено влаштування мосту для створення зв’язку з вул. Р. Скалецького до вул. Нагірної.
Положення генерального плану та визначення планувальної організації і розвитку відповідної території буде уточнено Детальними планами територій.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 357 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Куземський Роман Миколайович

Початок збору підписів:

24 лютого 2020 р.

Відповідь дана:

17 березня 2020 р.