Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Право жителів міста на тишу і спокій у нічний час

Шановні представники влади

Якийсь час тому я створював петиції і звернення з приводу "наболілої" проблеми
моєї сім'ї і нашого міста вцілому. І як і тисячі свідомих громадян нашої країни
в черговий раз переконався у неспроможності нашої влади. Усі рази мені відповіли
"черговими" відмовками, посилаючись звісно на статті законів, як це прийнято у світі
юридично грамотних людей. І знову проблема із загостреного стану повернулась у стан хронічний.
Не через відповідь влади, не через її дії, а в силу об'єктивних природних причин - настав холодний період року.
Час йшов, холоди закінчились, почався карантин, люди стали заручниками обставин і нових правил.
Але для певної групи жителів нашого міста це абсолютно нічого не значить. Я маю на увазі, ні закони держави в якій вони живуть
ні привила що вводяться для їх же безпеки, ні просто прості закони людяності.
Я маю на увазі тих жителів нашого міста, що кричать про своє право на гарне проведення часу на парковці музею М.І.Пирогова
нехтуючи (справедливіше було б сказати - начхавши) правом тих хто живе поряд, на відпочинок у тиші, вночі.
Питання це підіймається до влади не перший раз, і думаю уже мабуть і не перший десяток раз. Люди вимушені викликати
патрулі поліції щоб отримати якийсь перепочинок і тишу і встигнути заснути за цей час.
І тут у мене до вас, представники влади, є прохання. Просто дайте обгрунтовану відповідь, не чергову відписку, а саме відповідь.
Невже дешевше відправляти патрулі що є досить обмеженим ресурсом міста на одне і те саме місце з однією і тією ж причиною
по декілька разів на тиждень, може і того частіше аніж разом вирішити проблему? Притому що варіанти вирішення пропонувались безліч разів
багатьма активними мешканцями міста і зокрема району вулиць Юності - Пирогова (думаю є і інші).
Варіант, нарпиклад, закрити парковку на нічний час, що належить, наскільки мені відомо, музею пирогова який не працює в нічний час.
Друге питання стосується вулиці Юності. В черговій відписці на моє питання чи не можна встановити засоби запобігання перевищення швидкості по вулиці
мені написали що буцім у відповідності з якимось там ДСТУ такої можливості немає, так як це магістральна вулиця. Так от дайте мені будь ласка відповідь
чим ця магістральна вулиця (пр. Юності) принципово відрізняється від вул. Зодчих що у мікрорайоні поділля? Чому по вулиці зодчих можна було встановити
"лежачі поліцейські" мінімум на трьох ділянках вулиці, а по пр. Юності це неможливо? Приведіть будь ласка об*єктивні тому причини.
Чи що, на юності живуть інакші люди, недостойні виконання їх конституційних прав і прав людини?

Для наглядності додаю скріншот із зображенням проблемної ділянки міста, де ведуться нічні перегони щоночі. Позначки - бажані місця встановлення засобів гасіння швидкості

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 19 травня петицію підписали 95 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Луньов Андрій Олегович

Дата створення:

2 червня 2020 р.