Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Врегулювання руху пішоходів через вулицю привокзальна

В звязку з тим що вказаний на фото пішоходний перехід нерегульований на полосі прозжої частини вулиці Привокзальна майже постійно знаходиться декілька пішоходів і завдяки тому що водій зобов"язаний зупинитись на даній ділянці на протязі дня виникають автомобільні корки довжиною іноді на всю вулицю Привокзальну від площі Привокзальна до перехрестя Привокзальна Немирівське шосе.
Пропоную поставити світлофор для пішоходів який буде включатись автоматично через певний проміжок часу в залежності від скупчення пішоходів по обидва боки вулиці.
Даний спосіб контрольованого руху пішоходів значно розвантажить рух по вулиці Привокзальна автомобільного і особливо громадського транспорту який простоює в заторах.
Таку саму проблему створює пішохідний перехід між ринками привокзальний і ринком що знаходиться навпроти

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 29 листопада петицію підписали 254 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Марчук Ігор Дмитрович

Дата створення:

16 липня 2020 р.