Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Петиція щодо відновлення благоустрою парку Кумбари (Панорама)

Доброго дня ! Прошу підтримати петицію, щодо приведення в порядок і влаштування благоустрою в парку Кумбари (панорама). Дане питання неодноразово піднімалось раніше, але ніяких конкретних дій з тих пір не відбувалось.
Парк Кумбари розташований в мальовничому місці на березі південного Бугу, в історичному центрі міста. На території знаходяться відомі сходи Артинова, які колись вели до переправи на інший берег, пам’ятник Івану Богуну, садиба Кумбари.
Наразі парк знаходиться в занедбаному стані. Насамперед через зруйновані сходи, відсутність будь-якого покриття на доріжках, через що в деяких місцях неможливо пройти через багнюку, жахливий стану лавок і сміттєвих урн, великі зарості бур’яну, велику кількості сміття на території парку, а особливо на березі Південного Бугу, відсутність умов для комфортного переміщення для маломобільних груп населення.
Мої пропозиції :
-Прибрати сміття з території парку і розчистити хащі
-Реконструювати усі сходи на території парку
-Влаштувати покриття доріжок з плитки
-Встановити нові лавки і сміттєві урни
-Влаштувати освітлення (наразі на території парку майже повністю відсутні ліхтарі)
-Передбачити пандуси і поручні, а також рівні доріжки без перепадів висоти для комфортного переміщення маломобільних груп населення
-Влаштувати велодоріжки
-Облаштувати благоустрій на прибережній території парку, яка зараз є повністю зарослою і майже недоступною для людей
-Розглянути питання повернення переправи на інший берег Бугу чи до острову Кемпа.

Прошу підтримати дану петицію, задля відновлення одного з найгарніших місць нашого міста.
Дякую за увагу !
(Нижче приведено фото існуючого стану прибережної смуги парку)

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 жовтня петицію підписали 134 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Багрій Владислав Валерійович

Дата створення:

31 липня 2020 р.