Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Вирішення проблем із заторами при виїзді із мікрорайону “Поділля”

Петиція щодо вирішення проблем із заторами при виїзді із мікрорайону “Поділля” не вперше виноситься на голосування небайдужих громадян. Більше того, попередня петиція, щодо додаткового виїзду, набрала необхідну кількість голосів для розгляду. Однак фактичного вирішення цієї проблеми поки немає.

Щороку в новому мікрорайоні “Поділля” стає все більше мешканців, відповідно збільшується і кількість транспортних засобів. Раніше затори при виїзді з мікрорайону спостерігались лише в годину «ПІК» . Однак, на сьогоднішній день, затори при виїзді з “Поділля” на вул.Пирогова утворюються впродовж усього дня. При цьому мікрорайон ще не повністю заселений та триває будівництво нових будинків.

А ще, цього року відкривається нова школа-гімназія на 1200 місць, в яку окрім жителів “Поділля” підуть також і діти мікрорайону “Академічний”, що призведе до ще більшого трафіку.

Проблема заторів, крім створення незручностей для водіїв несе також проблеми екологічного характеру, спричинені підвищенням викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря (вихлопні гази автомобілів).

Зважаючи на ці факти, прошу розглянути всі можливі варіанти вирішення цієї проблеми. Якщо регулювання світлофору не дає результатів, розгляньте можливість створення додаткового виїзду. Основна маса водіїв на перехресті з вул.Зодчих на вул.Пирогова рухається в напрямку електромережі, тому доцільним буде розглянути можливість створення додаткового виїзду через “Перлину Поділля” на вул.Пирогова ближче до “Електромережі”. Також можна розглянути можливість сполучення цієї дороги з вул.Юківка (лікаря імені О.І.Ющенка) що сполучається з вул.Р.Скалецького з наступним створення там дорожнього кільця.
В разі неможливості створення додаткового виїзду в запропонованому місці, прошу знайти власні варіанти та вирішити проблему постійних заторів в мікрорайоні “Поділля”, які окрім створення незручностей та завдання шкоди екології, перетворює новий елітний мікрорайон на колапс.

Додаю графічний матеріал, для візуалізації запропонованих мною варіантів:


Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 листопада петицію підписали 227 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Українець Юрій Іванович

Дата створення:

7 серпня 2020 р.