Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Вивісити біло-червоно-білий прапор на будівлі Вінницької міської ради в знак підтримки громадян Білорусі, що борються за справедливість

Вінниця по-справжньому європейське місто. Не тому, що у Вінниці якісний громадський транспорт, не тому що у Вінниці багато зелених насаджень, фонтанів, площ з усміхненими людьми… А тому що у Вінниці поважають права людини, шанують закон, демократичні цінності та різноманіття думок. А ще тому, що у Вінниці поважають право на мирний протест проти несправедливості.
Саме тому Вінниця, як по-справжньому європейське місто повинно виразити солідарність і підтримку людям, які, поділяють такі ж цінності і відстоюють їх на мирному протесті. Ці люди хоч і живуть в іншій країні, але як і ми хочуть стати членами великої європейської родини. Міжнародна солідарність з людьми, що борються за справедливість на вулицях білоруських міст, це найменше що наше місто може зараз зробити для людей, які поділяють з нами цінності свободи і справедливості.
Коли 6 років тому, в Україні відбувались протести проти свавілля тодішньої влади десятки європейських міст в знак солідарності вивішували українські прапори на міських ратушах. І це додавало сили нам тут за тисячі кілометрів боротись за справедливість, за свободу і можливість бути частиною великої Європейської родини.
Зараз, прийшов час, коли ми, як місто що поділяє європейські цінності, повинні підтримати людей на вулицях Білорусі, що як і ми колись, борються за справедливість та проти свавілля білоруського «Беркуту».
Пава людини, свобода, європейські цінності і міжнародна солідарність важливі!

Категорія

ІНШІ

Станом на 23 квітня петицію підписали 49 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Степанець Юрій Валентинович

Дата створення:

13 серпня 2020 р.